Partner malého projektového fondu Mládež za údolie Bodvy (kód projektu FMP-E/1901/4.1/036, s názvom Gastronómia bez hraníc) zorganizoval počas realizácie projektu PIKNIK V MOLDAVE NAD BODVOU, ktorý sa uskutočnilo, dňa 14.08.2021.

Dňa 14. augusta 2021 sa v Moldave nad Bodvou uskutočnil gastropiknik vďaka úspešnej žiadosti občianskeho združenia Mládež pre údolie Bodvy v rámci Programu spolupráce Interreg V-A Slovenská republika – Maďarsko, spolufinancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a podporeného Európskou úniou. Miestom konania bol miestny amfiteáter.

Súčasťou celodenného podujatia bol farmársky a remeselný trh, na ktorom svoje výrobky ponúkali miestni a maďarskí predajcovia. Deti sa zabávali pri pestrom detskom programe a k dispozícii bol aj skákací hrad. Dospelí si mohli vyskúšať svoje gastronomické zručnosti v súťaži vo varení. Celkovo súťažilo desať tímov a víťazným tímom sa na konci dňa stalo BIKSZE (Združenie pre kultúru a voľný čas mládeže Bereg), projektový partner organizátora podujatia. Všetci účastníci dostali gastronomickú publikáciu a gastronomickú mapu vytvorenú pre gastropiknik. O zábavu sa postarali reTROCK, Mona Lisa Smile a Alldevils. Večer sa skončil ohňostrojom na počesť založenia štátu.

V Moldave nad Bodvou, dňa 31.08.2021

Segíts te is!

Van egy jó ötleted?

A Fiatalok a Bódva-völgyéért polgári társulás nyitott minden újító ötletre. Ha úgy érzed, hogy szeretnél nekünk segíteni, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot:

A honlap tartalma nem feltétlenül tükrözi az Európai Unió hivatalos álláspontját.

TO MÔŽE BYŤ STÁLE POTREBNÉ

PODROBNOSTI O ORGANIZÁCII

IČO:
42407354

DIČ:
2120644790

Názov organizácie:
Mládež za Údolie Bodvy “Fiatalok a Bódva-völgyéért”

Sídlo:
Hviezdoslavova 32, 04501 Moldava nad Bodvou

Dátum založenia:
12.02.2015